Benimblog

Söyle Hangimiz Daha Güçlüyüz


Çok acımazsın. Cümlelerim bitti. Olan sana,olan bana,olan bize oldu..
Gözyaşlarımı ilk sildiğin gün ilk o gözlerime gülümsediğim gün kalbinde birşey vardır sandım. Neden olduğun gibi görünmedin. Neden bu kadar acıttın içimi. Ben sana ne yaptım bu kadar içten içte mahvoluyorum. Görüyorsun gözlerimin içine bakıyorsun o zaman bakma. Bana bu acıyı hergün hissetirme.  Acım yerine  huzurum ol. Mutluluğum neşem ol. Hayatım sen ol. Ben hayaller kurarken bir köşeden canımı yakma. Ben seni üzmedimki. Hep kırık biraktın.. bıraktınız.. Beni güçlü olmak zorunda bıraktınız. Hiçbir çarem yoktu.
Gel sende üz beni. Ama gitme kal.. Insan kaç kere  tutar yandıkça ateşi. Ogünki gibi sarıl bana ogünki öpmeye kıyama bana. Dokunma ama kal öylece karşımda sana baktıkça huzurum sensin diyeyim.
Karşılıklı olur belki dedim sevgimiz. Seninki nefrete benimki acıya dönüştü. Sorma;neden bu haldesin diye,gel sadece nedensizce gel sormıcam neden geldin diye söz sana. Güneşim gibiydin,gözlerindeki parlaklık icimi ısıtırdı şimdi ise sadece kara şimşekler gibi kalbimi acıtırsın.
Hayatımda birkez aşık oldum demek istedim. Yanılmak değil,bu insan için değdi demek istedim. Arkadaşlarımın mutluluğu izlemektense kendimde huzuru tatmak istedim. Bırakma ,canımı bu kadar yakma istedim. O kadar hasrettimki o huzura... anlayışsızdın...kördün...en kötüsüde canımın acısıydın. Hiç kimseyi kendinizden çok sevmeyin bırakın o sizi sevsin. Denemedinmi daha önce kime değer verdiysen gitmedilermi kaybetmedinmi. Kimse için değil kendin için yaşa. Büyüdükçe her geçen gün herşeyin kıymetini anlayacaksın. Belki bugün belki yarın belki mevsimler geçtikce. Belki keşkelere sığınıcaksın,belki pişmanlıklar yaşıyacaksın. Yeri gelip kaybettiğinde iyiki kaybetmişim diyeceksin. Dahada güçlenmek için. Insan hislerini kolay kolay satırlara dökemez. Uzun lafın kısası,,,,Ben yanacağımı bile bile o ateşe attım kendimi.  SÖyle şimdi  hangimiz daha güçlüyüz....


Yorumlar