Benimblog

Kurumsal SEO dANIŞMANI


01.01.1999 yılının son aylarında Şanlıurfa’da dünya ya geldim.  Yaşamımın ilk 6 yılını memleketim de geçirdim sonrasında Antalya ‘ ya taşındık .  3.Sınıfıma Antalya’da başladım o günler benim için çok zor oldu , gurbete gelmişiz. Öncelikle ortama ayak uydurmaya çalıştım ancak anladım ki ayak uydurmaya çalıştığım ortam beni bozacak türde ortamlar. Sonrasında kendi başıma takılmaya başladım. Şimdi zaman geçti 2005 yılının sonlarına doğru geldiğimiz Antalya şimdi  11 yıllık geçim şehrimiz oldu.

4. Sınıftan  5. Sınıfa kadara 1 okulda okudum , sonrasında 6 sınıftan 8 sınıfa kadar da bir okulda okudum.  Ancak lise yılıma gelecek olursak 3 yıldır aktif olarak öğrenim görmüş olduğum okuldan ayrıldım ve başka bir okula gelmem gerekti. Yeni geldiğim okulda lise 3  bilişim teknolojileri – web tasarım ve programlama bölümünü okuyorum.  Okul değişimi beni her ne kadar biraz sarssa bile çok şükür yıkılmadık ayaktayız.

Kısaca hayatım yukarıda anlattığım 120 karakterden ibaret. Aslında uzun uzun yazmak isterdim ama kendimi övmek  ve havalı cümleler kurmayı pek sevmem.

Lise yılımın 2 sınıfında kendime şu an bu yazıyı okuduğunuz sitenin alan adını almayı istedim ve çok sevdiğim öz abim bana bu konuda destek çıktı ve  2 yıldır aktif bir şekilde maddi – manevi destekçim kendisi olmuştur. Kendisine buradan sevgiler…

Velhasıl kelam blog sitemi açmış bulundum. Bu günlere aslında hiç kolay gelmedim , başıma  bir çok şey gelebilirdi ama hep son anda kurtuldum.  Blog sitemi yeni kurduğum için o zamanlar telif hakkı nedir ,  nasıl olur , neden olur , cezası nedir gibisinden şeyleri bilmediğim için bazı beğendiğim bloglar dan makaleler çAlmaya başladım.

Sonrasında baktım makalelerini çAldığım kişi benim ile irtibat kurdu ve beni savcılığa şikayet edeceğini söyledi ancak şikayet etmemiş beni uyardı ve bilgi sahibi yaptı. Yapmış olduğum şeyin emek hırsızlığı olduğunu ve bunu bir daha hiç kimseye yapmayacağımı bana güzel bir şekilde anlattı. O gün bu gündür onu yakın takip ediyorum ,  ancak makalelerini artık kopyala – yapıştır yapmıyorum 🙂 .   Kendisi Kübra YILMAZ gerçekten on numara bir insan , benim bu günlere her ne kadar başarısız olsam bile en ufacık bile başarım ve bir şeyler yapa biliyorsam öncelikle Kübra ablama ne kadar çok teşekkür etsem o kadar azdır.

Sonrasında bu günlere gelene kadar bir çok kişi ile daha tanıştım şimdi ki ” Kurumsal SEO Danışmanı ”  ünvanımı
Furkan GÖKÇÖL  abim sayasinde aldım. Onunda kalbini bir ara kırdım buradan tekrardan özür dilerim. Buralara gelmemde onunda büyük bir katkısı ve çabası vardır. Kendisi dijital pazarlamacı ve seo uzmanıdır.

Yukarılarda da dediğim gibi bu günlere gelene kadar bir çok kişi ile tanıştım ve çok samimi oldum. Bunlardan son olarak son 1.5 yıldır tanıdım ve çok değer verdiğim öz abim gibi sevdiklerimden birisi ise Emre BUDAK  bana 1.5 yıldır sosyal medya , wordpress , yazılım , seo  gibi konularda profesyonel destekleri ve yardımları oldu.  Kendisine buradan teşekkürlerimi sunarım. ALLAH razı olsun..

 


 

Yukarıda sürekli bahsettiğim kişilerden ve kendi araştırma ve deneyimler sonunda elde ettiğim bilgiler.

  • Etkili sosyal medya kullanımı ve yönetimi.
  • Rakip analizleri ve detaylı raporlama stratejileri 
  • Arama motoru optimizasyonu ( SEO ) site içi ve site dışı seo teknikleri.
  • Dijital pazarlama 
  • Adwords internet reklamcılığı 
  • Web tasarım ve programlama
  • Grafik ve animasyon
  • Orta seviyeli yazılım.

Kurmsal SEO Danışmanı 

 

 


Yorumlar